UA

Про розробника (реклама)

Продукт розроблено викладачами та студентами
СТУДЕНТСЬКОЇ IT СТУДІЇ «PROSPEROUS STUDIO PROGRAMMING» www.psp.net.ua
під керівництвом професора Тулашвілі Ю.Й.

Інформаційний портал BESTGUIDE - це самий Кращий сайт-путівник по містах України плюс Інформаційне програмне забезпечення для мобільних пристроїв

 

 Ви полюбляєте подорожувати по містах і відвідувати в них місця, що варті уваги, знайомитися з їх культурною спадщиною! Ви прихильник швидкого й повного доступу до потрібної Вам інформації! Ми пропонуємо Вам зручний і швидкий спосіб бути поінформованим про пам'ятки природи, історичні пам'ятки, пам'ятки культури та інші об'єкти, що є популярними для туристичного відвідування, які являють собою цікавості міського туризму.

 В такому випадку, будь ласка, скачайте безкоштовно з нашого сайту мобільний додаток, який дозволить Вам оперативно отримувати інформацію  щодо туристичних місць в будь-якому регіоні України.  Тепер на нашому сайті Ви зможете не тільки отримати повну інформацію щодо туристичної привабливості місць в будь-якому регіоні України, а й у дистанційному режимі будете мати можливість використовувати наш мобільний додаток,  отримувати допомогу з навігації по місцевості, легко находити потрібні Вам установи громадського користування.  Ви отримаєте можливість завжди вчасно мати інформацію щодо туристичних місць, що варті уваги, в будь-якому регіоні України з зазначенням міста або селища де вони знаходяться, докладну інструкцію про те, як туди достатися, отримувати детальну історичну довідку щодо пам'яток культури.  Ви можете самостійно забронювати номер в комфортабельному готелі використовуючи посилання з нашого онлайн ресурсу.  

 

 Особливість нашої системи - це режим онлайн-супровід турів з використанням мобільного додатку. Ви можете написати пост зі своїми враженнями, розмістити його на нашому сайті, відправити свої фотографії відвіданих туристичних місць.

Для використання мобільного додатку для сайту, Вам необхідно:
1. Зареєструватися як Споживач інформаційної подтримки, натиснувши на пункт меню «Реєстрація». У вікні реєстрації, Вам необхідно заповнити форму за наступними обов'язковим пунктам :
Ім'я,
Email,
Пароль

Email і Пароль будуть використовуватися як при вході до інформаціонного порталу, так і для використання повного переліку функціоньних послуг мобільного додатку. Email і Ім'я - для інформаційного забезпечення через електронну пошту.
Прізвище, Побатькові, Телефон Ви можете не заповнювати (на Ваш розсуд).