UA

Черкаси

  • Черкаси — місто, обласний та районний центр в Україні, промисловий центр Центрального економічного району, значний культурний та освітній осередок. Місто відоме з XIII століття і за час свого існування відіграло певну роль в історії всієї України. Черкаси розташовані на правому березі Кременчуцького водосховища, створеного у середній течії Дніпра.

Чернівці

  • Чернівці́ — історична столиця Буковинського краю, місто вважається перлиною арзітектури. У місті діють 2 театри, обласна філармонія, зал органної музики, численні музеї, кінотеатри, 41 бібліотека, центральний палац культури і 17 закладів культури клубного типу, парки, сквери та зелені насадження.

Чернігів

  • Чернігiв - розташований серед мальовничих пейзажів ріки Десна, мотиви теперішнього міста унікально сполучаться з древніми архітектурними пам'ятниками. Історичною частиною є "Вал". Тут є тінисті парки, білосніжні церкви і золоті куполи. Прекрасні музеї і дванадцять гармат.

Ужгород

  • Ужгород — столиця Закарпаття і найменший областний центр України. Самобутнє місто, що увібрало в себе елементи багатьох культур - угорської, австрійської, чеської, а в останні роки ще й української. Є цікаві середньовічний замок, закарпатський музей народної архітектури та побуту, загадкова Горянська ротонда з унікальними фресками XIV століття і величезний пласт міжвоєнної чехословацької архітектури.

Крим

  • Крим, також Таврія — півострів, розташований на півдні України, у межах Автономної Республіки Крим, Севастополя та частково півдня Херсонської області (північ Арабатської стрілки).