UA

Київ

 • Київ - горда столиця України. Місто Київ є центром української культури. Ви можете відвідати численні театри, музеї, релігійні центри, милуватися його давньої і сучасної архітектурою.

Вінниця

 • У Вінниці є багато цікавих місць і пам'яток - музеїв, пам'ятників, релігійних будівель, пам'ятників архітектури. У самій Вінниці знаходиться мавзолей знаменитого доктора Миколи Пирогова, який вперше використав анестезію для хірургії.

Дніпро

 • Дніпро одне з сучасних міст, що крокує у ногу з часом. З одного боку це індустріальне місто, а з іншого – це куточок України з дивовижними парками, сучасними проспектами і прекрасними бульварами, тут знаходяться велика кількість різноманітних музеїв та театрів.

Донецьк

 • Донецьк – місто з численними ставками, водосховищами. Гордістю міста є місцевий обласний художній музей, де знаходяться вражаючі шедеври художніх світових цінностей. Та де ще як не тут можна прогулятися прекрасними парками та бульварами.

Житомир

 • Житомир є містом з чудовими музеями і прекрасною архітектурою. Його символом є Водонапірна вежа XIX століття, яку ще називають сестрою Пізанської вежі. Місто має багато визначних місць, пам’яток давньої архітектури, а також велику кількість парків та скверів.

Запоріжжя

 • Запоріжжя – місто козацької слави, що зачаровує та дивує. Знамените неповторним островом Хортиця. Дніпровська ГЕС є одним з найяскравіших символів радянської епохи. Місто вражає монументальністю своєї архітектури. Тут можна відвідати прекрасні музеї, храми та парки.

Івано-Франківськ

 • Івано-Франківськ являється столицею Прикарпаття. Старовинним символом міста є Ратуша. Місто має прекрасні зони для відпочинку та прогулянок, низку чудових архітектурно-історичних пам’ятників, музеїв, храмів, а також фортецю та замок.

Кропивницький

 • Кропивницький – мальовниче місто де було засновано перший український драматичний театр, саме тут навесні можна подивитися на кропивницьке диво – понад 500 тис. квітучих тюльпанів. Місто цікаве своїми пам’ятниками, музеями, церквами та архітектурою.

Луганськ

 • Луганськ - місто старовинної архітектури. Найпопулярнішим куточком у місті є парк-музей на території університету імені Тараса Шевченка. Тут можна відвідати музеї, сквер, парк, художню галерею.

Львів

 • Львів – місто надзвичайне, яке вражає своєю мальовничистю та красотою. Засновником міста є король Данилао, який назвав на честь свого сина Лева. Львів хизується національним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької, Львівським історичний музеєм, палацом Корнятка. Львів славиться значною літературно-книговидавничою українською писемністю.

Луцьк

 • Луцьк – одне з найдавніших міст України. Він славиться знаменитим замком Любарта, вежею Чарторийських, будинком Фальчевського. А також можна побачити культові споруди, музеї та галареї. Луцьк ще називають містом фестивалів.

Миколаїв

 • Миколаїв – найстаріше місто України. Сучасний Миколаїв, виник завдяки кораблебудуванню. В ньому побудована Протизаконна забудівля, яка згодом врятувала місто. Славиться він багатьма парками. Можна відвідати музей телескопів, академічний український театр драми і музичної комедії.